środa, 30 maja 2007


Wysłałam moje druty na urlop i zajęłam się szydełkowaniem.Ostatnio bardzo mi się spodobało.
Robię bolerko z Sonaty.Model z Sabriny.Został mi do zrobienia jeden rękaw,dwie plisy rękawów i długa plisa do skończenia.
Chyba potrwa to jeszcze ze dwa dni,bo oczywiście zabrałam się już za drugą robótkę.Bluzka z elementów dla klientki.Z Kornelii.Robi się zdecydowanie szybciej niż na drutach.

Ale teraz muszę zabrać się za mniej miłe zajęcia.Czeka na mnie sprzątanie i prasowanie.To drugie w małej dawce,bo opracowałam plan.Codziennie prasuję po 30 min.[ciekawe,jak długo wytrwam w tym postanowieniu].Muszę,bo w szafach zrobiło się jakoś dużo miejsca i niedługo nie będziemy mieli co na siebie założyć.No i mąż zaczyna marudzić...
11:20, dagny14
Link Komentarze (4) »
wtorek, 29 maja 2007


Chyba nastapił mały kryzysik. Nie wiem,co mam robić. Nie,żebym nie miała pomysłów. Mam ich nawet za dużo. Nie potrafię się zdecydować. I nie mogę iść do pasmanterii. Obiecałam sobie,że zrobię chociaż dwie rzeczy z własnych zapasów i dopiero będę mogła coś kupić. I tu następuje problem - na większość pomysłów potrzebne mi są włóczki,którymi akurat nie dysponuję.
Na razie zaczęłam szydełkować bolerko z Sonaty[nie mogę się z nią rozstać],ale co potem?
Chyba wezmę się po prostu za bluzkę dla klientki. Biała Kornelia czeka od zeszłego roku. Jeszcze nie zdecydowałam czy zrobię ją na drutach ,czy szydełkiem. Ale wygra chyba to drugie,bo kiedyś zaczęłam już ją robić drucikami i jakoś zapał mi minął. Trochę to cienkie. 100g-420m. Bawełnopodobne-właściwie co to oznacza?
10:13, dagny14
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11